Pokoje dla pracownikow Bytow

Bytowski rynek pracy dynamicznie się rozwija w związku z czym napływa w  nasze strony wielu pracowników sezonowych oraz obcokrajowców. Wychodzą naprzeciw potrzebom pracodawców posiadamy w swojej ofercie pokoje pracownicze przystosowane do pobytów krótko- oraz długoterminowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pokoje dla pracowników bywają różne, dlatego jako pracodawca powinieneś zadbać o komfort swoich pracowników. W naszej ofercie posiadamy pokoje pracownicze, które zapewniają odpowiednie warunki bytowe. Pracownicy mieszkający w naszych pokojach pracowniczych mają dostęp do:

 TV

Internetu

odpoczynku na świeżym powietrzu

prywatnej łazienki

współdzielonej, w pełni wyposażonej kuchni

współdzielonej pralni

parkinguNasze kwatery pracownicze zapewniają więc nie tylko komfortowe warunki życia, ale również są odpowiednim miejscem do regeneracji.

Nasze pokoje dla pracowników są usytuowane w świetnych punktach lokalizacyjnych na obrzeżach Bytowa. W pobliskiej okolicy kwater pracowniczych znajduje się sklep, w którym pracownicy mogą zaopatrzyć się w artykuły spożywcze oraz higieny osobistej. Natomiast w samym centrum Bytowa znajdują się liczne lokale gastronomiczne i usługowe pozwalające na zaspokojenie wszystkich potrzeb. Niedaleko naszych pokoi dla pracowników znajduje się jezioro Jeleń z kąpieliskiem, które zachęcamy do odwiedzenia w celu wypoczynku nie tylko latem, ale również w pozostałych porach roku.

Jesteśmy otwarci na przyjmowanie zarówno pojedynczych pracowników jak i całych grup pracowników, których bez problemu możemy rozlokować w dogodny sposób.